Znajdź toner lub tusz do Twojego urządzenia
Strona główna » Czas wysyłki

Czas wysyłki

Kiedy otrzymam zamówiony towar ?alt
 
Na czas otrzymania przesyłki składa się czas wysyłki z magazynu naszego sklepu i czas, jaki jest potrzebny firmie kurierskiej, Poczcie Polskiej lub operatorowi Paczkomatów na dostarczenie przesyłki pod konkretny adres.

 
TERMIN OTRZYMANIA PRZESYŁKI = CZAS WYSYŁKI Z MAGAZYNU + CZAS DOSTAWY

 
Strzałka CZAS WYSYŁKI Z MAGAZYNU:
 
W każdym opisie produktu, podajemy maksymalny czas, w jakim dany produkt zostanie wysłany z magazynu naszego sklepu. Jeżeli z jakiegoś względu nie będzie możliowe jego dotrzymanie z naszej strony - zostaną Państwo o tym fakcie poinformowani e-mailem lub telefonicznie.
 
L.p.
"Wysyłamy w ciągu:
Po jakim czasie przesyłka zostanie
nadana z naszego magazynu:
Uwagi
1.
24 godzin
do 24 godzin*
 w dni robocze od poniedziałku do piątku.
2.
48 godzin
do 48 godzin*
 w dni robocze od poniedziałku do piątku.
3.
Zapytaj o czas wysyłki
 W czasie, o którym zostaną Państwo
poinformowaniu po kontakcie z nami
 Zobacz tutaj jak uzyskać informacje
 o czasie wysyłki
        * od momentu złożenia zamówienia
 
Jeżeli zamawiają Państwo kilka produktów, i kilka z nich posiadają informację "Wysyłamy w ciągu 24 godziny", oraz jeden lub więcej z nich ma oznaczony czas wysyłki 48 godzin to zamówienie zostanie wysłane w momencie gdy zostanie ono całkowicie skompletowane, tj zostanie wysłane z magazynu w ciągu do 48 godzin. 

altUWAGA: Do czasu wysyłki liczą się tylko dni robocze, bez sobót, niedziel i świąt. 
Okres od jakiego należy liczyć orientacyjny czas wysyłki z magazynu w przypadku:
- płatności przelewem lub płatności on-line poprzez system DotPay - czas wpłynięcia środków  
  pieniężnych na nasze konto
,
- płatności za pobraniem - gdy status zamówienia zmienia się na "W trakcie realizacji".
 

CZAS DOSTAWY
 
Strzałka Czas dostawy - Firma kurierska
 
alt
Przesyłki wysyłane firmą kurierską są dostarczane na drugi dzień roboczy po nadaniu przesyłki (podany czas obowiązuje w przypadku 99% przesyłek). Firma kurierska dostarcza przesyłki od godziny 8:00 do 17:00. W związku z tym prosimy o zapewnienie aby w tym czasie pod adresem dostawy znajdowała się osoba uprawniona do odbioru przesyłki lub o wskazanie adresu dostawy "do pracy". W potwierdzeniu wysyłki towaru przekazujemy każdorazowo informację o firmie kurierskiej, która realizuje dostawę, numerze listu przewozowego oraz przewidywanej dacie dostarczenia przesyłki. Na tej podstawie na stronie internetowej danej firmy kurierskiej istnieje możliwość monitorowania gdzie znajduje się przesyłka.  Nie ma możliwości poproszenia kuriera o konkretną godzinę dostawy, gdyż jest to opcja dodatkowo płatna i nie na każdym obszarze doręczeń możliwa do realizacji.
Ze względu na szybki czas dostarczenia przesyłki, polecamy korzystanie z usług firmy kurierskiej. Na każdej przesyłce umieszczone są dokładne dane naszej firmy a przesyłka jest oklejona firmową taśmą. Przy odbiorze prosimy o sprawdzanie, czy przesyłka jest w stanie nienaruszonym. Jeżeli istnieją wątpliwości co do wcześniejszego otwarcia przesyłki, prosimy o komisyjne jej otwarcie.

 
Strzałka Czas dostawy - Poczta Polska

altCzas dostawy przesyłek przez Pocztę Polską wynosi: przesyłki ekonomiczne - do 3 dni roboczych licząc od dnia nadania. (może wydłużyć się do 5-6 dni), przesyłki priorytetowe - następny dzień roboczy (może wydłużyć się do 2-3 dni). Doręczyciele "Poczty Polskiej" dostarczają przesyłki od godziny 8:00 do 18:00. Jeżeli nie zastaną adresata, zostawiają "Awizo", na podstawie którego można odebrać przesyłkę w lokalnej placówce Poczty Polskiej. W każdym potwierdzeniu nadania przesyłki umieszczamy informację o rodzaju przesyłki (list polecony, paczka ekonomiczna, paczka priorytetowa oraz numer pocztowego dowodu nadania). Jeżeli otrzymaliście Państwo informacje o wysyłce zamówienia, lecz nie otrzymaliście jej uwzględniając terminy podane powyżej na podstawie ww. danych w placówce swojej Poczty mogą Państwo, odnaleźć przesyłkę. Zgodnie z regulaminem Poczty Polskiej S.A. nadawca (sklep) może złożyć reklamację dopiero po 14 dniach, jeżeli przesyłka nie dotarła do odbiorcy.

alt
Strzałka Czas dostawy - Paczkomaty
 
Czas dostawy przesyłek przez Paczkomaty może wynosić do 3 dni roboczych od nadania przesyłki. Wg. statystyk zamieszczanych na stronie internetowej Paczkomaty.pl czas ten obecnie wynosi + 1 dzeń roboczy po dniu nadania przesyłki. Z reguły przesyłka do Paczkomatu odbiorcy zostaje dostarczona w ciągu 30-36 godzin po jej nadaniu przez nadawcę.

 

Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Kontakt
Infolinia: 22-100-57-15
E-mail: sklep@regeneruj24.pl

Regeneruj24.pl
ul.Powstańców 60A lok. 219
05-091 Ząbki k/ Warszawy

  INFOLINIA
  609-01-02-03
  22 100-57-15
  sklep@regeneruj24.pl
  Ceneo
  ProfiBiuro.pl Rzetelność, solidność i bezpieczeństwo
  Dotpay
  Wszelkie prawa zastrzeżone Profibiuro.pl sklep online © 2021
  Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
  Nie pokazuj więcej tego komunikatu