Znajdź toner lub tusz do Twojego urządzenia
Strona główna » Formy płatności

Formy płatności

Formy płatności w sklepie Regeneruj24.pl


W sklepie internetowym ProfiBiuro.pl akceptujemy następujące formy płatności:
 
 1.   Przelewem bankowym (płatność z góry) - towar wysyłamy po otrzymaniu przelewu na nasze konto bankowe (numer podany niżej). Należy pamiętać, iż przelewy z innych banków, niż bank odbiorcy (Pekao S.A.) mogą być księgowane najczęściej następnego dnia roboczego. Przelewy nie są księgowane w weekendy (sobota-niedziela).
    
 1. Kartą kredytową lub przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektraltonicznych DotPay.pl (płatność z góry): towar wysyłamy po zaakceptowaniu płatności przez system płatności PayPal oraz DotPay.pl. Akceptacja płatności i jej zaksięgowanie na naszym kącie zajmuje do kilkunastu minut. Jest to forma, która zapewnia najszybsze dokonanie płatności tak, aby płatność znalazła się natychmiast na naszym koncie i aby możliwe było rozpoczęcie realizacji zamówienia. Przy tej formie płatności doliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 1,8% całości zamówienia z tytułu prowizji pobieranej za obsługę płatności on-line.
   
 1. Gotówka przy odbiorze towaru dostarczonego przez kuriera:  płatność odbiera kurier w momencie dostarczenia zamówionego towaru). Wysokość kwoty jaką można zapłacić gotówką jest ograniczona do 5.000 zł brutto. Powyżej tej kwoty można płacić tylko przelewem bankowym - na podstawie wystawionej Faktury Proforma.
     
 1. Gotówka przy odbiorze towaru dostarczonego przez doręczyciela Poczty Polskiej:  płatność odbiera doręczycie Poczty Polskiej w momencie dostarczenia zamówionego towaru. Wysokość kwoty jaką można zapłacić gotówką jest ograniczona do 5.00 zł brutto. Powyżej tej kwoty można płacić tylko przelewem bankowym - na podstawie wystawionej Faktury Proforma lub należy wybrać dostawę za pośrednictwem firmy kurierskiej.
 
 1. Płatności przelewem za towary prosimy dokonywać po wcześniejszym otrzymania e-mailem ze sklepu o dostępności towarów oraz o przyjęciu zamówienia.
 2. W trakcie składania zamówienia istnieje możliwość zaznaczenie opcji otrzymania faktury Pro-Forma - zostanie ona do Państwa przesłana e-mailem wraz z informacją o złożeniu zamówienia w sklepie.
 3. Konto Bankowe: Bank Pekao S.A. 79 1240 6175 1111 0000 4580 1974
     
Jeżeli będą mieli Państwo dodatkowe pytania odnośnie form płatności - prosimy o kontakt.

Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Kontakt
Infolinia: 22-100-57-15
E-mail: sklep@regeneruj24.pl

Regeneruj24.pl
ul.Powstańców 60A lok. 219
05-091 Ząbki k/ Warszawy

  INFOLINIA
  609-01-02-03
  22 100-57-15
  sklep@regeneruj24.pl
  Ceneo
  ProfiBiuro.pl Rzetelność, solidność i bezpieczeństwo
  Dotpay
  Wszelkie prawa zastrzeżone Profibiuro.pl sklep online © 2021
  Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
  Nie pokazuj więcej tego komunikatu