Znajdź toner lub tusz do Twojego urządzenia
Strona główna » O Nas

O Nas

altMam przyjemność przedstawić Państwu naszą firmę i nasz sklep internetowy.
specjalistyczny sklep internetowy - tonery i tusze do drukarek

 • Sklep Regeneruj24.pl jest prowadzonym przez firmę ABCProfit, która działa na rynku materiałów eksploatacyjnych nie przerwanie od 14 na rynku.
 • Jako pierwszy uruchomiliśmy w 2009 roku uruchomiliśmy specjalistycznym sklepem internetowym ProfiBiuro.pl oferujący tonery i tusze do drukarek, kserokopiarek oraz faksów a także wybrane artykuły biurowe.
 • Sklep Regeneruj24.pl rozpoczął działalność w 2014 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie klientów na komponenty do regeneracji tonerów i tuszy oraz naprawy i konserwacji drukarek.


Od samego początku działalności poddajemy wszystkie realizowane transakcje ocenie naszych Klientów, którzy mają możliwość wyrażenie swoich opinii o jakości obsługi oraz zakupionych produktów w niezależnych serwisach zajmujących się monitorowaniem opinii o sklepach internetowych: Opineo.pl oraz Ceneo.pl

Od 2013 roku nasz firma jest objęta audytem Pewny Kontrahent proaltwadzonym przez serwis VERIF.pl działający w ramach grupy kapitałowej KRUK. W tym zakresie firma podlega bieżącej weryfikacji pod kątem:

 • braku posiadanego zadłużenia wobec Partnerów Biznesowych,.
 • braku przeterminowanych zobowiązań wobec Partnerów,
 • publikacji danych swoich dłużników.

 

altNasza firma i nasze sklepy 7 raz z rzędu został wyróżniony e-Gazelą Biznesu za lata 2014, 2015 oraz 2016. Podstawą wyróżnienia firmy w rankingu jest analiza danych finansowych. Pod uwagę brane są przychody z danego roku w porównaniu z rokiem poprzednim oraz wypracowany zysk w analizowanym okres. W ww. latach warunkom udziału było w stanie sprostać tylko ok. 300 firma z całego kraju na ok. 7.000 badanych. Część otrzymanych przez nas najważniejszych nagród i wyróżnień możesz zobaczyć TUTAJ

 

Na stronach sklepu Regeneruj24.pl oferujemy ponad  15.000 produktów - są to produkty tylko nowe (nie używane), pochodzące od działających na Polskim rynku największych dystrybutorów i producentów, posiadające gwarancję oraz obsługę serwisową na terenie kraju. 

 

W zakresie kompatybilnych tonerów i tuszy do drukarek dajemy możliwość wyboru naszym klientom z pośród 12 wiodących na rynku marek zamienników. W tym obszarze dążymy aby w ofercie naszego sklepu znajdowały się tylko sprawdzone produkty, które zapewniają odpowiednią jakość użytkowania. Sukcesywnie z oferty sklepu usuwamy produkty, które mogą sprawiać problemy techniczne.


Oprócz tego co w zakupach przez Internet jest jedną z najistotniejszych elementów czyli atrakcyjnych cen dążymy do zapewniania naszym Klientom:

 • szybkiej dostawy zamówionych produktów,
 • pomocy w doborze odpowiednich produktów,
 • przejrzysty system rabatów uzależniony od wartości zakupów dokonywanych w naszym sklepie,
 • kompletnej, profesjonalnej i miłej obsługi,
 • szerokiego wyboru form płatności,
 • realizacji dostaw zarówno poprzez sprawdzone firmy kurierskie jak i Pocztę Polska, 
 • dużej elastyczności w realizacji nietypowych zamówień.

Zachęcam do kontaktu z nami - odpowiemy na Państwa pytania dotyczące naszej firmy i naszej aktualnej oferty.


Z poważaniem,

Sławomir Jasiota


 


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Kontakt
Infolinia: 22-100-57-15
E-mail: sklep@regeneruj24.pl

Regeneruj24.pl
ul.Powstańców 60A lok. 219
05-091 Ząbki k/ Warszawy

  INFOLINIA
  609-01-02-03
  22 100-57-15
  sklep@regeneruj24.pl
  Ceneo
  ProfiBiuro.pl Rzetelność, solidność i bezpieczeństwo
  Dotpay
  Wszelkie prawa zastrzeżone Profibiuro.pl sklep online © 2021
  Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
  Nie pokazuj więcej tego komunikatu